Odzież maskująca pieluchomajtki dla kobiet

Odzież maskująca pieluchomajtki dla kobiet

Nietrzymanie moczu to wstydliwy problem, istnieją jednak sposoby, by go ukryć. NTM czy to wysiłkowe, czy parcie naglące, często zmusza kobiety do stosowania odpowiednich środków higienicznych.

Pozwalają one na komfort przebywania poza domem, bez ryzyka, że zdarzy się nieprzyjemny wypadek, np. w pracy. W zależności od potrzeb, można wybrać wkładki urologiczne lub pieluchomajtki.

Pieluchomajtki – co ubrać?

O ile wkładki są dosyć łatwe do ukrycia, tak z pieluchomajtkami czasami bywa problem. Niestety, ale w tym wypadku trudno byłoby założyć obcisłe biodrówki czy spódniczkę mini. Jednak istnieją sposoby na to, aby wyglądać dobrze i czuć się komfortowo w każdą pogodę, nawet pomimo noszenia specjalnych środków higienicznych.

Przy pieluchomajtkach sprawdzą się każde spodnie, które nie są za bardzo obcisłe. Ważne żeby by ł to model wyższy niż popularne teraz biodrówki. Ponadto, pieluchomajtki nie wykluczają noszenia spódnic czy sukienek. Ważne, żeby nie były one zbyt krótkie i przylegające.

Bielizna

Jeśli jednak niektóre panie czują się wciąż niekomfortowo, na rynku jest wybór specjalnej bielizny maskującej, która może również ukryć problem noszenia wkładek czy pieluchomajtek. Bielizna mocno opina brzuch, pośladki i częśc ud, toteż nie ma możliwości, aby ktoś mógł cokolwiek zauważyć.

Aleksandra Wiktor

PODZIEL SIĘ: