Pieluchomajtki świeżość i maksymalna dyskrecja

Choć Międzynarodowa Organizacja Zdrowia (WHO) uznała nietrzymanie moczu za chorobę społeczną, ten problem wciąż funkcjonuje w świadomości społecznej jako temat tabu.

Osoby dotknięte inkontynencją odczuwają wstyd i zażenowanie. Często rezygnują z różnych przyjemności w obawie, iż podczas tańca, jazdy na rowerze czy spotkań w gronie znajomych dojdzie do niekontrolowanego wycieku moczu. Osoby, które borykają się z inkontynencją, powinny zwrócić uwagę na wkładki urologiczne i pieluchomajtki produkowane przez firmy jak TENA czy SENI.

Pieluchomajtki – komfort psychiczny

Tego typu wyroby zapewniają świeżość, maksymalną dyskrecję i komfort psychiczny. Wbrew pozorom prawidłowo dobrane pieluchomajtki nie muszą odznaczać się pod spodniami. Wybierając wkładki urologiczne, warto uwzględnić swoje potrzeby. Producenci prześcigają się w produkcji innowacyjnych rozwiązań.

Pieluchomajtki dla osób aktywnych

Osoby, które chętnie odwiedzają siłownię i jeżdżą na rowerze, powinny przyjrzeć się pieluchomajtkom i majtkom chłonnym. W związku z tym, iż tego typu wyroby posiadają wysokie właściwości sorpcyjne, zapewniają kilkugodzinny komfort. Pieluchomajtki i majtki chłonne zazwyczaj są wyposażone w elastyczne elementy na wysokości talii. To rozwiązanie łączy w sobie w wygodę i bezpieczeństwo. Można pokusić się o stwierdzenie, iż pieluchomajtki poruszają się wraz z ciałem.

Pieluchy anatomiczne dla osób niepełnosprawnych

Z kolei chorzy, którzy poruszają się na wózku inwalidzkim lub borykają się z nadwagą, powinni zwrócić uwagę na pieluchy anatomiczne. Tego rodzaju wyroby łączą dyskrecję i komfort. Jednocześnie zapewniają doskonałą ochronę przy średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu. W związku z tym, iż przy produkcji pieluch anatomicznych wykorzystano system otwarty, mamy zapewnioną swobodę ruchu. Z kolei mocowania za pomocą majtek sitkowych gwarantują, iż wyrób idealnie dopasuje się do kształtu ciała.

Chorzy, którzy nie potrafią podjąć decyzji, kierując się opisem pieluchomajtek, mogą skorzystać z bezpłatnych próbek.

PODZIEL SIĘ: