Odzież maskująca pieluchomajtki dla mężczyzn

Odzież maskująca pieluchomajtki dla mężczyzn

NTM to nie tylko przypadłość kobiet. Wstydzą się jej i mężczyźni. Nietrzymanie moczu zdarza się u mężczyzn co prawda rzadziej, jednak jest tak samo kłopotliwe, jak w przypadku kobiet. Niekontrolowany wyciek moczu zmusza często do pozostania w domu.

Z tego względu powstały specjalne środki higieniczne, również dla mężczyzn – pieluchomajtki. Zatrzymują one mocz i co ważne, nieprzyjemny zapach. Można więc śmiało iść do pracy, na spacer, wypad ze znajomymi. Kłopot jednak polega na tym, że takie środki może być widać, jednak bardzo łatwo je ukryć. Ponadto, powstaje cała masa nowych modeli, które o wiele lepiej przylegają do ciała i nie odznaczają się.

Jakie spodnie?

Ważnym jest, aby nie ubierać wyjątkowo obcisłych spodni. Kobiety mają mimo wszystko trudniej, bo tu bardzo ograniczają się możliwości. Panowie jednak mogą swobodnie ubierać się jak zwykle, pamiętając jedynie, by materiał nie był zbyt przyległy oraz by nie był zbyt lekki.

Na takich lekkich tkaninach bardzo łatwo odznaczają się wszelkie niedoskonałości, fałdy, dlatego lepiej założyć coś cięższego. Stąd lepiej unikać lekkich, letnich spodenek. Świetnie natomiast sprawdzą się jeansy.

Aleksandra Wiktor

PODZIEL SIĘ: