Jak BEZPIECZNIE obniżyć cholesterol?

Jak BEZPIECZNIE obniżyć cholesterol
Sorin Gheorghita z Unsplash

Statystyki pokazują, że co trzeci dorosły człowiek w Polsce cierpi na podwyższony poziom cholesterolu – ponad 17 mln osób w różnym stopniu dotkniętych jest przez tą groźną dla zdrowia dolegliwość.

Nieodpowiednia dieta, pośpiech, stres i spożywanie mocno przetworzonej żywności powoduje wzrost poziomu cholesterolu. Lekarze biją na alarm, bo nikt nie ma wątpliwości, że cholesterol przyczynia się do powstania wielu groźnych chorób, w tym chorób układu krążenia, które zbierają większe żniwa niż choroby nowotworowe.

I chociaż profilaktyka cholesterolowa jest znana, mało kto przestrzega jej wymagających zasad. Bo jak tu nie dodać do zupy łyżki śmietany, przestać jeść masło i nie okraszać tłuszczem ziemniaków? Stresu z pracy też nikt się nie pozbędzie, a i nagły wzrost aktywności ruchowej dla wielu z nas jest mało prawdopodobny.

Skuteczniej niż dieta

Całkowite wyeliminowanie tłuszczów zwierzęcych raz, że zubaża dietę a dwa, nie gwarantuje w 100%, że ilość cholesterolu w organizmie obniży się do bezpiecznego poziomu. Na szczęście są naturalne składniki, które pomogą Ci wyregulować poziom cholesterolu. Jedną z nich jest błonnik. Spożywając go regularnie – łatwiej i bez jakiegokolwiek wysiłku, bez zmiany stylu życia i drastycznych przyzwyczajeń żywieniowych, obniżysz poziom cholesterolu. Będziesz prowadzić taki tryb życia, do jakiego jesteś przyzwyczajony, a w dodatku poczujesz się znacznie lepiej i poprawisz ogólny stan swojego zdrowia.

SlimXL – obniża cholesterol, oczyszcza organizm i odchudza

Skuteczność błonnika w redukcji zbyt wysokiego poziomu cholesterolu jest bardzo wysoka. Wątroba odpowiada za przekształcenie cholesterolu w żółć, która jest przesyłana do jelit. Jeśli w jelitach znajduje się wystarczająca ilość błonnika, wyłapuje on znajdujący się tam cholesterol i wiąże ze sobą. W ten sposób cholesterol zostaje wydalony z organizmu. Jednocześnie wątroba w celu wyrównania poziomu kwasów tłuszczowych, pobiera cholesterol z krwi i ponownie wykorzystuje go do wytworzenia tych kwasów. W efekcie następuje NATURALNE obniżenie poziomu cholesterolu we krwi.

Nie tylko cholesterol

Obniżony poziom cholesterolu to nie jedyne działanie SlimXL. Ta kompleksowa kuracja oczyszcza organizm z toksyn i poprawia pracę układu nerwowego. We wszystkich testach konsumenckich zostało potwierdzone jeszcze jedno jego działanie: SlimXL ze względu na zawartość 30 aktywnych składników odchudza.

PODZIEL SIĘ: