Jak zwalczyć problem nietrzymania moczu raz na zawsze?

Jak zwalczyć problem nietrzymania moczu raz na zawsze
Inciclo z Unsplash

Ciąża to cudowny stan, podczas którego następuje wiele zmian zarówno w psychice jak i codziennym funkcjonowaniu kobiety. W ciągu 9-ciu miesięcy zmienia się także jej ciało, a niektórych dolegliwości i niedogodności, które pozostają po urodzeniu dziecka nie da się zniwelować dietą i ćwiczeniami. Z pomocą przychodzi nowoczesna medycyna estetyczna, która dzięki zastosowaniu najnowszych metod leczenia pozwala przywrócić harmonię, nawet po tak ciężkim dla kobiecego organizmu czasie jakim jest ciążą. Jeśli chcesz, by Twoje ciało, a zwłaszcza okolice intymne odzyskały dawny wygląd, a drobne przypadłości przestały Ci doskwierać, poznaj zabieg MonaLisa Touch, stworzony dla kobiet w każdym wieku!

Nieprzyjemna dolegliwość utrudniająca codzienne życie

Każdy poród pozostawia swoje oznaki na kobiecym ciele. Kiedyś elastyczne i jędrne mięśnie w okolicach intymnych zaczynają tracić elastyczność i wiotczeć, co może doprowadzić do nietrzymania moczu. Rozluźnienie mięśni dna miednicy powoduje brak odpowiedniej kurczliwości i częstotliwości kurczy cewki moczowej. Nietrzymanie moczu tuż po porodzie może nie być aż tak odczuwalne przez młodą mamę, ale w późniejszym czasie może mocno skomplikować życie codzienne. Wilgotna, czasem mokra bielizna, nieestetyczne plamy i uczucie dyskomfortu potrafią wprowadzić w kompleksy niejedna kobietę, zwłaszcza jeśli przed porodem nigdy nie borykała się z tego typu problemami. Ginekologia estetyczna daje gotowe rozwiązania, nastawione na leczenie nietrzymania moczu, które pomagają kobietom odzyskać dawny komfort życia – wyjaśniają Specjaliści Kliniki SkinClinic: http://skinclinic.pl/.

Laser leczy i poprawia komfort życia

Zabieg MonaLisa Touch (http://skinclinic.pl/ginekologia-estetyczna/leczenie-nietrzymania-moczu-ntm/) to innowacyjne rozwiązanie, które w krótkim czasie usuwa intymne problemy kobiet. Laser działa dwutorowo – przede wszystkim powoduje regeneracje ścianek pochwy, co automatycznie przekłada się na ich odmłodzenie. Wiązka lasera działa bezpośrednio na ścianki pochwy, co w sposób nieinwazyjny doprowadza do ich obkurczenia, dzięki czemu laserowe leczenie nietrzymania moczu jest uznawane za jeden z najlepszych zabiegów z zakresu ginekologi estetycznej. Temperatura lasera wpływa także na jakość wytwarzanego kolagenu – wydłużone włókna, ulegają obkurczeniu i ściągnięciu, co skutkuje zwiększeniem elastyczności i napięcia ścianek pochwy w krótkim czasie. Zabieg pozwala również na pozbycie się uczucia swędzenia lub suchości pochwy, co może być kłopotliwe podczas zbliżeń seksualnych z partnerem. Poprawa nawilżenia narządu intymnego pozwala na uzyskanie uczucia komfortu i pozbycie się nieprzyjemnej dolegliwości.

Potrzebujesz mniej niż kwadrans, by znów poczuć się kobieco!

Metoda MonaLisa Touch cieszy się ogromnym zaufaniem i popularnością za sprawą skuteczności i krótkiego czasu trwania zabiegu. Leczenie nietrzymania moczu po ciąży jeszcze nigdy nie było tak łatwe, bo cały zabieg trwa zaledwie 10 minut, a po jego zakończeniu pacjentka jest niemal od razu gotowa do powrotu do codziennych obowiązków – zarówno domowych jak i zawodowych. Niemal natychmiastowo odczuwa także korzyści płynące z wykonania zabiegu – wstydliwy problem zostaje wyeliminowany, a życie seksualne nabiera rumieńców. To zabieg, który spełnia oczekiwania nowoczesnych kobiet!

Artykuł sponsorowany

PODZIEL SIĘ: